"Великдень у гаю": львів'ян запрошують долучитися до масштабного святкового флеш-мобу

З нагоди великого свята Воскресіння Христового Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай) запрошує львів’ян та гостей міста на традиційні фестини «Великдень у гаю», які відбудуться 16 - 17 квітня.

«Програма свята наповнена духовним змістом, оповита красою українських традицій. Потрапивши на територію музею, відвідувачі одразу будуть долучені до давньої традиційної гаївки «Кривий танець», рухаючись якою, потраплять у вир дійства»,- розповідають організатори.
На Фестинах буде діяти ряд святкових галявин, на яких водитимуть гаївки, веснянки, забави та розваги. Головна подія свята - Великодній флеш-моб, у якому об’єднається понад 1000 осіб в «Алею благословення».
Впродовж святкування також відбудуться виступи фольклорних колективів, привітання від християнських спільнот, естрадних виконавців.
Головні гості Фестин – ансамбль із Австрії «Народна танцювальна група Штайн» (нім. «Volkstanzgruppe Stein») з нижньо-австрійського міста Кремс.
Для найменших учасників свята на дитячій галявині будуть проведені давні традиційні Великодні забави, гаївочки. А галявина середньовічних лицарів запросить дітей на майстер-класи лицарських боїв.

11:08
Нет комментариев. Ваш будет первым!