У Львові на "нецензурній" виставці показали голих жінок в стилі БДСМ

У Львові на

У Львові відкрилась виставка ілюстрацій художниці Марти Яцишин під назвою "Stop censoring our fucking art".

Метою виставки є показати новаторський підхід висвітлення оголеного тіла, як витвору мистецтва. Експозиція, яку представили в галереї DesignHouse, складається із 3-ох частин: ню, фешин-ілюстрації та розписаних вручну предметів гардеробу.
Ілюстрації оголеної натури були прикриті напівпрозорими аркушами з написами "censored". Оглянути їх відвідувачі могли лише заглянувши під вуаль. Деякі з малюнків були в стилі БДСМ. Презентація супроводжувалась декламуванням нецензурних віршів поетеси Анастасії Грегури.
"Хтось може подумати що я розпусна, але це не так. Для мене людське тіло вже саме по собі є витвором мистецтва. У своїх творах я лиш намагаюся зобразити його витонченість, пластичність, красу та пристрасть. Зображення оголеного тіла було відомо ще в стародавньому Єгипті, а в античній скульптурі та вазописі воно стало естетичною нормою", - каже Марта Яцишин.

Авторка зізнається, що любов до монохромної графічної подачі та експресивної манери вираження сучасного мистецтва свідчить про вплив архітектурної освіти та досвіду роботи в Китаї, як художника.
Виставка відбувається на благодійних засадах. 50% виручених коштів художниця обіцяє передати на лікування дорогої для неї людини, хворої на рак.

06:59
Нет комментариев. Ваш будет первым!