Обсяг готельного ринку Львова значно зріс

Обсяг готельного ринку Львова значно зріс

За результатами маркетингового дослідження готельного ринку Львова з'ясувалося, що за останні 3 роки місто зробило великий ривок вперед в галузях туризму та готельної нерухомості повідомляє Життя у Львові.


Найбільше це помітно на тлі повільного розвитку або тимчасової зупинки в розвитку готельних ринків інших міст України, включаючи Київ.

Частково на збільшення туристичних потоків до Львова впливали анексія Криму та економічна криза в країні. Ці фактори збільшили внутрішні туристичні потоки в напрямку Західної України.


На зростання зовнішніх туристичних потоків мали вплив такі чинники, як організація міжнародних фестивалів якісного європейського рівня, реалізація Програми розвитку туристичної галузі міста, часткове підписання Угоди про асоціацію з ЄС, збільшення кількості авіамаршрутів в місто.

У вересні поточного року у Львові зафіксовано 53 готеля із загальним номерним фондом в 3116 одиниць. За три останні роки ці показники збільшилися на 15 готелів та 502 номери (тобто на 39% і 19% відповідно). Однак, лише у 4 нових готелів номерний фонд налічує понад 50 одиниць: «Гелікон» (55), Ibis (77), Rius (52) і Taurus (93).


Найбільше нових готелів з'явилося в категоріях budget, economy і midscale. Найбільший приріст номерного фонду стався в готелях категорій economy, midscale і upper midscale (по 186 одиниць в перших двох категоріях і 135 одиниць в останній). У категорії budget, незважаючи на появу 4 нових об'єктів, номерний фонд зменшився на 5 одиниць внаслідок припинення функціонування готелю «Власта» на 150 номерів.


Кількість готелів у Львові в категоріях upscale та upper upscale залишилося незмінним, а високоякісних об'єктів, що відповідають міжнародним стандартам категорії luxury, на вересень 2017 року у Львові не було зафіксовано.


Середньорічна заповнюваність готелів у Львові великого формату з досить високою якістю послуг досягла рівня 68-73%. Менш професійні готелі в середньому за рік заповнюються на 35-55%. Дані показники є вищими за середні по Україні.


У серпні 2017 року середня вартість номера категорії «стандарт» у львівських готелях сегмента budget склала 17 дол. З ПДВ на добу, в economy - 35 дол., Midscale - 48 дол., Upper midscale - 93 дол., Upscale - 115 дол. , upper upscale - 140 дол.


Список львівських готельних проектів, заявлених до реалізації, налічує 11 готелів. На вересень 2017 року зафіксовано 9 об'єктів на стадії будівництва або реконструкції. Ще 2 об'єкти знаходяться на стадії архітектурного проекту і на даний момент вірогідність їх реалізації відзначається як невисока.

04:41
Нет комментариев. Ваш будет первым!