Одноразові пульти для готельних ТБ з насінням рослин

Одноразові пульти для готельних ТБ з насінням рослин

В результаті ряду експериментів, вченим лабораторії університету Х'юстону вдалося з'ясувати, що в номерах готелів саме на пультах для ТВ виявляють максимальну кількість бактеріальних клітин (в тому числі мова йде і про патогенної флори). Тобто за кількістю виявлених мікроорганізмів, пульти від телевізора побили всі рекорди, залишивши позаду навіть такі небезпечні в цьому сенсі місця, як унітази, раковини, клавіші вимикачів світла, дверні ручки.


За даними дослідників, кількість утворюючих бактеріальних клітин на 1 кв см поверхні пульта від телевізора становить майже 70 одиниць. А це в 8 разів більше, ніж в змиві з поверхні обідка унітазу. Пояснюється це просто: стандартний пластиковий пульт не просто піддати якісній санітарній обробці. Але вчені змогли знайти оригінальний вихід, запропонувавши модель безпечного одноразового пульта.


Такі пульти не потребують санобробки: з приїздом нових гостей, бувший у використанні пульт слід просто замінити. Зробити це нескладно, оскільки собівартість такого пульта невисока: він виконується з найлегшого картону, важить не більше 15 грам і має розміри 125х35 мм.


І це ще не все. Щоб позбутися від одноразових пультів, бувших у вжитку, не буде потрібно спеціальної процедури утилізації, оскільки одноразовий пульт для ТВ майже повністю біорозкладаний. Тобто єдиною нерозкладною його частиною є мікробатарейки. Їх доведеться вийняти, перш ніж сам пульт розчинити в ємності з водою або посадити в квітковий горщик. Саме в квітковий горщик. І акуратно поливати. І вже через пару тижнів на ньому з'являться перші паростки м'яти, базиліка або петрушки. Справа в тому, що насіння рослин заздалегідь поміщені в картон, з якого зроблений корпус одноразових пультів. Подібне придбання не тільки вирішує питання безпеки клієнтів, але і обходиться набагато дешевше, ніж покупка і заміна стандартних моделей.

Нет комментариев. Ваш будет первым!